بازدید معاون وزیر از طرح جامع بهین سوخت

در سومین روز از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش ایران با حضور در غرفه بهین سوخت از رویداد فرهنگی طرح جامع مدیریت مصرف سوخت ‌بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جلیل سالاری ضمن بازدید از این غرفه، تحلیل جامعی از وضعیت امروز جامعه در حوزه مصرف سوخت ارایه داد و اعمال سیاست‌های غیر قیمتی برای مدیریت مصرف و کاهش مصرف را امری ضروری دانست.

وی با تاکید بر خروج  خودروهای فرسوده از ناوگان، توصیه کرد که به مصرف سوخت توجه جدی شود تا در آینده دچار کمبود سوخت نشویم .

وی بر ضرورت اجرای طرح‌های خلاقانه فرهنگی تاکید کرد و از طرح بهین سوخت به عنوان یک طرح خوب در نمایشگاه یاد کرد و این طرح را نو و آن را در آغاز راه دانست .

سالاری آینده طرح بهین سوخت را روشن دانست و اظهار کرد: این طرح می‌تواند در آگاهی بخشی به عموم جامعه به ویژه مقاطع تحصیلی کمک کند.

وی تاکید کرد: در آینده می‌توانیم  برنامه‌های زیادی در زمینه راهیان پیشرفت برای آگاهی بخشی به دانش آموزان در مدارس داشته باشیم که حامل پیام مهم مصرف بهینه سوخت، اهمیت و استفاده درست از فرآورده‌های نفتی هستند و شاهد برنامه‌های گسترده‌تری در زمینه  مصرف بهینه سوخت باشیم.

قبل
بعدی